İletişime Geç
İletişim
Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
N-201 Sokak No: 16 Nilüfer Bursa
Bizi Takip Edin

Hakkımızda

TŞT LiftTarihçe

Firmamız 2000 yılında faaliyete başlamış olup, dalında lider bir kuruluştur. Şirketimiz her türlü gazlı amortisör imalatı yanı sıra mobilya sektöründe de baza üretiminde kullanılan tüm ürünlerin imalatını bünyesine almış bulunmaktadır

Firma olarak müşterilerimizin numune taleplerine özel önem vermekteyiz. Teknik departmanımız taleplerinize en uygun (standart ve standart dışı) gazlı amortisör imalatı yaparak size özel numuneyi en kısa zamanda tüm testleri yapılmış olarak hazırlayıp sunar.

Firma olarak kaliteye verdiğimiz önem “Belge” sahibi olmak değil ama en yüksek standartlarda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Bize göre; kaliteli üretim, terminlerimize sadakat, istenilen ürünü zamanında müşterilerimize ulaştırmak, yeni sipariş ve memnun müşteri demektir.

VİZYON MİSYON

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı devam ettirmek, sürekli müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde, yeni ürünler ve ar-ge çalışmaları ile sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumuna gelmek, bunu kalıcı kılmak.
Hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak.
Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak.
Rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak.
Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmak.

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.


Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.


Sektörümüzde örnek ve öncü kuruluşlardan biri olma niteliğimizi, şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde, müşteri beklentilerine zamanında ve eksiksiz cevap vererek sürdürmek.

Kalite Politikamız

İç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini hızla ve ekonomik bir şekilde kaliteli ürünler ile sağlamaktır.

İmal ettiğimiz ürünlerin kalitesi, müşteri tatmini ve işletme başarımızın sürekliliğinin anahtarıdır. Bu bağlamda kalite politikamızın ana hatları ise sıfır hatayı ve müşteri istekleri doğrultusunda gerekli stoku sağlamayı hedefleyen üretim yöntemimiz, sevkiyat güvenliği, yeni taleplere zamanında cevap verebilme hassasiyetimiz, prosedür ve talimatları uygulamamız, felsefe olarak insana saygı duymamız, çevreye karşı duyarlılığımız, istatistik veriler ile çalışmamız, üretken ve verimli olmamız, tüm çalışanların sorumluluğunda bir kalite güvencesi olan toplam kalite ile mümkündür.

hakkımızda